نهروان بیرون آمده از صفین!

هرکه می خواهد ناراحت شود بشود! بس است هرچه نجابت پیش این کودکان سیاست به خرج دادیم و در مقابل قال وقیل هایشان سکوت کردیم!

آنقدر حرف با بغض هایم در گلو گره خورده که نمی دانم گره از کدامشان با کدام توجیه بچه گانه، باز کنم!

اگرچه می دانم مقصرین اصلی تلخ کامگی های امروز  هنوز ادعا دارند و خودشان را طلبکار می دانند اما می گویم تا شاید التیامی باشد بر درد های یک جماعت مظلوم که قربانی قدرت طلبی و بی اخلاقی عده ای به اصطلاح سیاستمدار شده اند!

باید کف بزنیم به افتخار آنانکه با ساده نگری و خودخواهی های عالمانه خودشان، شکاف در میان ارزشمداران و اصولگرایان را کلید زده و در ادامه تقویتش کرده اند تا نتیجه اش بشود افتضاح امروز!

حضرت آیت الله استاد علامه! خواهشا دیگر برای ما و نسل های همراه و بعد ما از این نسخه های سیاسی نپیچید که اصلا شما را به سیاست چه کار؟! همین دو فرمانی را که برای سقوط ما (یکی در سال 84 و یکی هم در سال 92 )داده اید به اندازه کافی دشمن شادمان کرد! و این جبهه خائن پایداری میوه و ثمره همین نهال نفاق و خودبینی شماست!

آقایانی که ادعا داشتید و دارید که مانند مالک پشت خیمه دشمن بودید و ادعای تقوا تقوا تون گوش عالم را کرده است، این دوره گذشت اما بدانید تقوا بدون تدبیر هم در "صفین" شکست می خورد و "نهروان" پدید می آورد. البته نتیجه دست بیعت با غیر ولی دادن، همین هم خواهد شد که خیمه دوست را هم خیمه دشمن بپندارید و معاویه را به خلافت می رسانید!

راستی جناب شیخ "عمار ولایت" این سرخوردگی امروز بچه های حزب اللهی نتیجه دوگانه بودن رای شما درخلوت و جلوت شماست که یکی به میخ زدید و یکی به نعل و فیلم صحبت های خود را توسط سایت فرصت طلب رجا نیوز تکذیب کردید و مردمی را که به نصایح شما دل خوش کرده بودند سردرگم نمودید!

آقای مدعی سیاست مداری های ابتدای انقلاب و استاد تاریخ! چه شد که بر عهد خود وفادار نماندی و بدون توپ در فضای دشمن به نفع هاشمی توپ زدی و اخلاق مداری را به افتضاح کشاندی، چه شد که شما از تاریخی که مرتب تدریسش می کنی، درس نگرفتی که در آن برهه حساس باید ائتلاف می کردید؟؟!!؟؟ که شما البته دین خود را به نحو احسنت  به "اکبر" ادا نمودی!

جناب گفتمان مقاومت! الحق که خوب آبرو داری کردید برای خط مقاومت که اگر شخص رهبری و شخص سید حسن نصرالله در راس این خط نبودند حتما از خط مقاومت رو بر می گرداندم! حال به نظر شما استفاده ابزاری از گفتمان مقاومت در فضای رقابت های سیاسی کار درستی بود؟!؟ چگونه ظرفیت مردم را به نفع اصلاح طلبان آزاد کردید؟!

حاج قاسم سلیمانی! حالا می فهمم که چرا با هیچکدام از این مدعیان ولایتمداری عهد اخوت نبسته ای و حالا می فهمم که آن گله هایت از این جماعت چقدر درد آور بود!

جناب آقای حداد عادل! حقا که اخلاق مدارترین کاندیدای این دوره شما بودید و تنها به وظیقه خود عمل کردید و اینگونه سرداری ولایت را اثبات کردید و به رخ هم ائتلافی های خود کشاندید.

از همه این درد ها که بگذریم شیرینی حماسه سیاسی 92 مهم تر و بس موٍثر تر در معادلات جهانی است .این حماسه دو طرف داشت که سمتی ازآن را کاندیداهای ریاست جمهوری به دست گرفته بودند و سمت دیگرش را نظام و مردم.

بی شک برنده این انتخابات حسن روحانی نیست که آرای بالای او نتیجه قدرت طلب عده ای بی اخلاق است که اصلاح طلبان بر خر حماقت آن ها سوار شده اند!

پیروز اصلی این حماسه مردم و ملت ایران بودند که با حضور حداکثریشان، گزافه گویی های جبهه استکبار و ادعاهای دروغین فتنه گران 88 را پاسخی کوبنده دادند و پرچم ایران را با افتخار به قله دموکراسی و مردم سالاری دینی نشاندند.

پیروز اصلی این میدان نظام جمهوری اسلامی بود که نشان داد امین ترین نظام سیاسی جهان است و در سایه ولایت فقیه اصلاح طلبان غرب زده نیز می توانند لذت پیروزی را بچشند.

 

تلک الایام ندا و لهابین الناس و لیعلم الله الذین آمنوا و یتخذمنکم شهداء

مااین روزهای پیروزی وشکست رابین مردم میگردانیم تاآنانکه ایمان آورده اندآشکار گردند و از میانشان شاهدانی برگزیده شوند.

ال عمران١۴٠

 

شگفتا به خدا که هماهنگی این مردم در باطل خویش و پراکندگی شما در حق خود، دل را میمیراند و اندوه را تازه میکند.. دلم از دست شما پر خون است.. دینی کو که جمع و فراهمتان دارد؟

خطبه 28 نهج البلاغه

 

مطلب مرتبط: خودکرده را تدبیر نیست!

مطلب مرتبط: به نقل از آهستان:

رفاعة : قرار ما این نبود ابو اسحاق!

مختار : قرار ما چه بود؟

رفاعة : تو شعائر قیام را فدای مصلحت اندیشی های سیاسی کردی! ظاهرا شیرینی حکومت به کام جنابتان مزه کرده جماعتی که حکم به  زندانی کردنشان دادی همه تن سوختگان و دل سوختگانی هستند که به جرم ارادت به علی یک جای سالم در بدنشان نمی بینی. آنها سگ و سگ توله‌ای را کشتند که گیرم در خون حسین دخالتی نداشته اما کم هم ظلم نکردند به مریدان علی. چطور شده ابواسحاق از اجرای عدالت این همه پریشان شدند؟!

مختار : قرار باشد هرکس با فتوای خود شمشیر بکشد و اجرای عدالت بکند سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. این چه منطقی است که شما دارید؟

رفاعة : این شمایید که با منطقتان نمک به زخم داغداران حسین می پاشید! شما به خاطر قصاص از قاتلین حسین قیام کردید. به این مردم وعده خون خواهی دادید. پس کو؟ قاتلین حسین زیر چشم و گوش ما شرابشان را میخورند و به ریش ما می خندند. می‌خواهیم انتقام بستانیم میگویی هر چیز به نوبه ی خود، باید با سیاست رفتار کنیم. این چه سیاستی است که می‌خواهد بر آتش خشم مقدس این مردم آب بریزد و خاموشش کند؟! می ترسید حکومتتان به خطر بیافتد؟ شما اگر به خاطر حکومت قیام کردید که مجبورید دست به عصا حرکت کنید ما چنین عذری نداریم!

مختار: بن شداد! من بنا ندارم ثمره قیام شیعه را با تندروی‌ها و ندانم کاری‌ها نابود کنم. شیعه از دست فتواهای ناسنجیده امثال شما کم غرامت نداده. هیچوقت ضرورت‌های زمانه خود را درک نکردید! اگر بگویم خون مسلم ابن عقیل به گردن امثال شماست اغراق نکرده‌ام. هیچوقت، هیچوقت بر صراط عدالت حرکت نکرده اید. نه در عین‌الورده، نه در کربلا و نه امروز. همیشه یا افراط کرده‌اید یا تفریط. اگر خود را شیعه علی می‌دانید و اگر می‌خواهید حکومت یاران علی بعد از سی سال شکست و تلخ کامی نتیجه بدهد بروید و با خود و خدایتان خلوت کنید و در کاری که در آن جاهلید و علم ندارید دخالت نکنید و فتواهای صد من یک غاز ندهید.


**************************************************

 به قول دوستان پی نوشت:

 * تحمل 8سال پیش رو سخت تر از 8 سال خاتمی و مخصوصا 8 سال احمدی نژاد نخواهد بود!

* واقعا مردم چرا باید به اصولگرایانی که فهم لحظات حساس سیاسی کشور را ندارند رای می دادند؟!

* مردم در انتخابات 92، به عدم اتحاد و به بگم بگم ها "نه" گفتند.

* خدارو شکر مملکت دست همون تکنوکرات ساکت فتنه نیافتاد!!!!!!نه؟!

* حالا فهمیدید چرا احمدی نژاد نزدیک انتخابات سکوت کرده بود؟!

یا علی

/ 0 نظر / 22 بازدید